Προθεσμία και διαδικασία υποβολής ενστάσεων κατά του προσωρινού αξιολογικού πίνακα υποψηφίων για τις θέσεις Διευθυντών/τριών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Ημαθίας

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ/ΤΙΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ/ΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΗ ΘΕΣΕΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ/ΝΤΡΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ

Από το ΠΥΣΠΕ ΗΜΑΘΙΑΣ-ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ, ανακοινώνεται ο προσωρινός αξιολογικός πίνακας των υποψηφίων για τις κενές θέσεις Διευθυντών/τριών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Ημαθίας, όπως αυτός καταρτίσθηκε με την αριθμ. 46/10-12-2020 Πράξη του Συμβουλίου, στην οποία, επίσης, διαπιστώθηκε ότι δεν υποβλήθηκαν ενστάσεις κατά των πινάκων δεκτών υποψηφίων και, επομένως, αυτός καθίσταται οριστικός.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες έχουν δικαίωμα υποβολής ένστασης κατά του προσωρινού αξιολογικού πίνακα εντός αποκλειστικής προθεσμίας τριών (03) εργάσιμων ημερών από την ανάρτησή του και συγκεκριμένα από την Πέμπτη, 10-12-2020 έως και τη Δευτέρα, 14-12-2020, ώρα 15:00.

Οι ενστάσεις είναι έγγραφες, αναγράφουν ευκρινώς τον Α.Μ. του/της εκπαιδευτικού και υποβάλλονται ιδιοχείρως ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (e‐mail) στην ηλεκτρονική διεύθυνση mail@dipe.ima.sch.gr, με την ένδειξη «ένσταση υποψηφίου + (ονοματεπώνυμο) + (κλάδος)».

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗΣ

Προσωρινός Αξιολογικός Πίνακας